Rejestracja do Grup Domowych


Rejestracja do TGD1


Szalom Chaverim - Szalom Przyjaciele

Informacje i Wymogi Konieczne do Rejestracji do Twojej Grupy Domowej

Link do Formularza Rejestracyjnego znajduje się w Menu Głównym jako odgałęzienie od linku "Rejestracji do TGD". Każda osoba chętna do brania udziału w tworzeniu Grupy Domowej będzie musiała wypełnić dokument rejestracyjny i nadesłać go przez e-mail do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. po to, aby otrzymać hasło potrzebne do zalogowania się do TGD (Twojej Grupy Domowej).

Drogi bracie i siostro w Mesjaszu Jeszua! Zapoznaj się proszę z tą informacją zanim  zdecydujesz się zarejestrować do istniejacej już Grupy Domowej,  badź po to, aby zaczać budować nowa we Wspólnocie Mesjańskiej Twoja Grupę Domowa, tam gdzie mieszkasz. Pewne warunki muszą być spełnione zanim może nastąpić Twoja rejestracja.

Uwaga!
Jeśli nie otrzymasz od nas potwierdzenia otrzymania przez nas Twojej rejestracji w czasie do 7 dni od dnia wysłania formularza, to bardzo Cie prosimy o powiadomienie nas przez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  Zanim jednak zdecydujesz się zarejestrować musisz zapoznać się z cała informacja i wymogami koniecznymi do spełnienia dla osiagnięcia rejestracji.
Uwaga!
Celem tej rejestracji jest nie tylko edukacja do życia na wzór Jeszua HaMaszijach, ale również połączenie osób w jedna Twoja Grupę Domowa (TGD), osób które podzielają taka sama wiaęe i powołanie oraz mieszkają w pobliżu siebie czyli w odległości od siebie do 100 km, osób które też tak jak Ty się zarejestrowali.
Uwaga!
Osobom niezarejestrowanym nie podajemy kontaktu do TGD aż dana Grupa Domowa nie osiągnie minian (10 osób) z prowadzącym ich liderem. 

Uwaga! 

Bardzo Wazne: Zanim zarejestrujesz się, sprawdź link "O Nas", który znajduje się w głównym menu na naszej stronie. Tam znajdziesz szczegóły i zasady naszej wiary. Jeśli Ty się z nimi nie zgadzasz, to radzimy aby się jeszcze nie rejestrować. Brak bowiem jedności z nasza wizja i z naszym wyznaniem wiary będzie poważna przeszkoda w osiagnięciu twojej rejestracji do Wspólnoty Judeo Mesjańskiej. 

Czytaj więcej: Rejestracja do Grup Domowych

פָּרָשַׁת הַשָּׁבוּעַ

Paraszat Haszawua 

To jest Cykl tygodniowy czytania Tory czyli całego Pięcioksięgu Mojżesza w połączeniu z wybranymi fragmentami z proroków (Haftora) i z pism  Nowego Przymierza (Brit Chadasza). Cykl jednego tygodnia czytania kończy się  z dniem Szabatu, który tu jest podany.

Zapraszamy do obejrzenia draszu/wykładu do każdej paraszy. Znajdziesz go pod linkiem po lewej stronie odpowiednio do aktualnie czytanej księgi z Tory. 

Uwaga! Biblijne dni miesiąca liczone są od pojawienia się Nowiu Księżyca w Izraelu. 

ראש חדש Nów Księżyca na jedenasty biblijny miesiąc był widoczny w Izraelu w dniu: 17 Luty 2018. 

Zatem począwszy od zachodu słońca 17 Lutego do zachodu słońca 18 Lutego mamy Rosz Chodesz!

18 Luty 2018 jest oficjalnie pierwszym dniem miesiąca; dniem Rosz Chodesz czyli dniem Nowiu Księżyca

Wobec tego wykalkulowany w IV w NE, rabinistyczny kalendarz tym razem jest przesunięty o dwa dni względem Nowiu Księżyca w Izraelu.

Tu poniżej podajemy autentyczną datę względem Nowiu Księżyca. 

Nazwa Paraszat:  

Tecawe - תְּצַוֶּה 

"przykaż"

07 Adar 5778

24 Luty 2018 

Tora: שְׁמוֹת

2 Mojżeszowa 27:20 - 30:10

Haftora:

Ezechiel 43:10 - 27

Brit Chadasza:

Hebrajczyków 13:10 - 17